14 : 36
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : عمومی

برگزاري دوره هاي آموزشي پیش از ازدواج در دستور کار جهاددانشگاهی قم قرار گرفت

طراحی و برگزاري دوره هاي آموزشي پیش از ازدواج در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی قم، در جلسه كارگروه زنان و خانواده استانداری قم به تصویب رسید.
تاریخ : سه شنبه 21 فروردين 1397
ساعت: 24 : 16   بازدید کنندگان : 842 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قم، دکتر محمد حیدری رییس و زهرا حبیبی معاون آموزشی این واحد در نخستین جلسه کارگروه زنان و خانواده استان در سال 1397 که صبح روز دوشنبه 20 فروردین ماه در استانداری قم برگزار شد، به ارائه طرح "تقویم زندگی ما" (آموزش های پیش از ازدواج) پرداختند.
در این طرح که پیش تر مباحث مقدماتی آن با عطاء الدین قاسمی، مدیرکل امور اجتماعی استانداری طرح و بررسی شده بود، زوج های جوان می توانند با مراجعه به جهاددانشگاهی قم از آموزش های زندگی مشترک، پیش از ازدواج و در طی زندگی مشترک بهره مند شوند.
طرح "تقویم زندگی ما" که پس از تحلیل و بررسی کارشناسان و مدیران استان به تایید احمد جمالی، معاون سیاسی امنیتی استانداری قم رسیده است با محوریت جهاددانشگاهی و با همکاری سازمان بهزیستی، دادگستری، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان ورزش و امور جوانان و دیگر سازمان ها و نهاد های مرتبط در استان قم اجرا خواهد شد.
گفتنی است، این طرح 16 بهمن ماه سال گذشته در نشست معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، دکتر معصومه ابتکار با نمایندگان نهاد های مردمی استان قم از سوی جهاددانشگاهی استان قم ارایه شد و پس از استقبال حاضرین در دستور کار جهاددانشگاهی و استانداری قم قرار گرفت.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس