15 : 37
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : عمومی

رییس ایرنا در استان مرکزی: در سال 96 اخبار امیدبخشی را از جهاددانشگاهی استان منتشر کردیم

رییس خبرگزاری ایرنا در استان مرکزی با بیان اینکه در سال 96 اخبار امیدبخشی را از جهاددانشگاهی استان منتشر کردیه ایم خواستار تعامل بیشتر جهاد دانشگاهی و این خبرگزاری در راستای توسعه اطلاع رسانی اقدامات این مجموعه شد.
تاریخ : سه شنبه 21 فروردين 1397
ساعت: 45 : 15   بازدید کنندگان : 811 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، حسین مهدی‌زاده در بازدید از خبرگزاری ایسنا و جهاد دانشگاهی استان مرکزی، گفت: جهاد دانشگاهی استان مرکزی در حوزه علمی و پژوهشی همواره یکی از محورهای اصلی اخبارهای ایرنا بوده است و اخبار این مجموعه بازدید مناسبی بر روی سایت خبرگزاری در استان و همچنین در سطح کشور داشته و دارد.
وی با اشاره به اینکه در حوزه ناباروری همواره درخواست انعکاس اخبار علمی و پژوهشی جهاد دانشگاهی وجود دارد، گفت: خوشبختانه در این راستا همواره اخبار امیدبخش مخابره شده است و قطعا در سال جاری نیز تلاش بر این است که اخبار بیشتری از مجموعه جهاد دانشگاهی خاصه در حوزه علمی و پژوهشی و همچنین مرکز درمان ناباروری تهیه و منتشر شود.
مهدی‌زاده تصریح کرد: تیم مدیریتی جدید خبرگزاری ایرنا در سطح کشور تمرکز و تاکید بسیاری در انعکاس اخبار علمی و دانشگاهی دارد و خواستار قدرت و انسجام علمی در استان‌ها هستند، در این راستا می‌توان از ظرفیت علمی و پژوهشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی و تولیدات و محصولات این حوزه استفاده و دستاوردها را انعکاس داد.
وی با بیان اینکه امید است در بحث علمی و پژوهشی رشد 30 درصدی در تولیدات اخبار ایرنا در حال 97 حاصل شود، گفت: در این راستا درخواست داریم که اخبار پژوهشی و علمی مجموعه جهاد دانشگاهی را در اختیار داشته باشیم، سال گذشته بیش از 60 خبر از مجموعه جهاد دانشگاهی بر روی سایت ایرنا قرار گرفت و امید است این تعامل در سال جاری نیز همچنان ادامه داشته باشد. قطعا در میزگردهای اجتماعی ایرنا از ظرفیت مجموعه جهاد دانشگاهی و خبرنگاران ایسنا استفاده خواهیم داشت.
رییس خبرگزاری ایرنا در استان مرکزی اظهار کرد: ایسنا همواره عملکرد موثری داشته است و امروز بسیاری از خبرنگاران این مجموعه در سمت های مختلف رسانه ای و غیر رسانه ای کشور جایگاه‌های مناسبی دارند.
وی با بیان اینکه خبرنگاران ایسنا همواره با عشق و فارغ از نگاه مادی فعالیت خبری و رسانه‌ای داشته‌اند، افزود: عمده بار خبری و تولید و انعکاس اخبار استان بر دوش خبرگزاری های ایرنا و ایسناست و بر همین اساس باید در این بین مرزی بین ایرنا و ایسنا و دیگر خبرگزاری‌ها قائل شد و حتی با نگاهی به فضای مجازی و کانال‌های خبری، این دو خبرگزاری عموما منبع و مرجع اخبار هستند و اخبار آنها به وفور بازنشر داده می‌شود.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس