15 : 59
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : فرهنگي

آغاز ثبت نام مرحله استانی مناظره ملی دانشجویان در خراسان جنوبی

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از ثبت‌نام مرحله استانی مناظره ملی دانشجویان در خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: ثبت نام این دوره از مسابقات تا پایان فروردین 97 ادامه دارد.
تاریخ : دوشنبه 20 فروردين 1397
ساعت: 1 : 10   بازدید کنندگان : 675 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، حمید مرادی از ثبت نام مرحله دانشگاهی ـ استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در خراسان جنوبی خبر داد .
وی اظهار کرد: همزمان با برگزاری طرح ملی مناظره دانشجویان در سطح دانشگاه‌های کشور با هدف زمینه‌سازی برای شکل گیری تفکر خلاق و نقاد در میان دانشجویان و همچنین رشد و شکوفایی فرهنگ گفت و گو  و زمینه‌سازی در جهت یادگیری اصیل، عمیق و پایدار برگزار می شود.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد:  ثبت‌نام این دوره از مسابقات تا پایان فروردین 97 ادامه دارد که دانشجویان  برای شرکت و آشنایی با نحوه مسابقه می‌توانند از طریق معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واقع در خیابان پاسداران، میدان قدس، جهاددانشگاهی و دفاتر سازمان دانشجویان در دانشگاه های بیرجند، علوم پزشکی، صنعتی، فرهنگیان و علمی ـ کاربردی مراجعه کنند.
مرادی تصریح کرد: این دوره از مسابقات نیز همانند دوره های قبل در سه مرحله دانشگاهی ـ استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه مرحله دانشگاهی ـ استانی اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود، اظهار کرد: این مرحله از مسابقات با حضور تیم های دانشجویی از دانشگاه‌ها در دانشگاه بیرجند برگزار می شود.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی یادآور شد: دانشجویان علاقه‌مند به مسابقات مناظره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به وب سایت ملی مناظره دانشجویان به آدرس WWW.ISDC.IR  مراجعه کنند.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس