15 : 1
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : پژوهش و فناوری

افزایش 20 درصدی تعداد مراجعه‌کنندگان به آزمایشگاه جهاددانشگاهی خراسان رضوی در سال گذشته

مدیر آزمایشگاه تشخیص طبی، آسیب شناسی و ژنتیک شماره 2 سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از افزایش 20 درصدی تعداد مراجعه‌کنندگان به این آزمایشگاه در سال گذشته نسبت به سال 95 خبر داد.
تاریخ : چهار شنبه 15 فروردين 1397
ساعت: 57 : 10   بازدید کنندگان : 832 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، سیدمحسن بنی هاشمی با بیان این مطلب افزود: با افزایش فضای فیزیکی آزمایشگاه تشخیص طبی، آسیب شناسی و ژنتیک شماره 2 سازمان در نوروز 96 شاهد افزایش 20 درصدی تعداد مراجعه کنندگان به این آزمایشگاه در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال 95 بوده‌ایم.
به گفته وی، در سال 96 تعداد 181 هزار به این آزمایشگاه مراجعه کرده‌اند که این میزان در سال 95 در حدود 155 هزار نفر بوده است.
وی به افزایش 40 درصدی تعداد مراجعه‌کنندگان به آزمایشگاه در نوروز 97 نسبت به نوروز 95 اشاره و تصریح کرد: این آزمایشگاه در نوروز 96 با توجه به گسترش فضای فیزیکی و فعالیت‌های عمرانی فعالیتی نداشته است.
مدیر آزمایشگاه تشخیص طبی، آسیب شناسی و ژنتیک شماره 2 سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خاطر‌نشان کرد: از 5 لغایت 9 فروردین سال جاری تعداد 1260 نفر در این آزمایشگاه پذیرش شده‌اند که این میزان در نوروز 95 در حدود 900 نفر بوده است.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس