15 : 10
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : فرهنگي

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی استان بوشهر و دادگستری کل استان

به منظور توسعه فعالیت‌های مشترک، تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی بوشهر و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان منعقد شد .
تاریخ : سه شنبه 14 فروردين 1397
ساعت: 38 : 12   بازدید کنندگان : 783 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان بوشهر، رییس جهاددانشگاهی واحد استان در نشستی مشترک با معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بوشهر به منظور انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اظهار کرد: جهاددانشگاهی از دیرباز به عنوان نهادی انقلابی، علمی و فرهنگی در جامعه شناخته شده است .
علی احمدی زاده با بیان اینکه جهاددانشگاهی رابط بین جامعه و دانشگاه به شمار می رود، تصریح کرد: تفکر و تلاش جهادی در انجام برنامه‌های فرهنگی، علمی، آموزشی، پژوهشی و دانش بنیان از شاخصه های جهاددانشگاهی است .
رییس جهاددانشگاهی استان بوشهر از برگزاری کارگاه‌های مختلف مشاوره خانواده برای اقشار مختلف سطح استان توسط این نهاد خبر داد و گفت: طرح "خانواده سالم" به تصویب شورای فرهنگ عمومی استان رسیده که توسط جهاددانشگاهی در استان اجرا خواهد شد .
احمدی زاده با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان زین پس در زمینه آموزش ها و مشاوره های ازدواج، طلاق و روانشناختی خانواده فعالیت خواهد کرد، افزود: در حقیقت با انعقاد این تفاهم نامه جهاددانشگاهی استان مجری طرح آموزش‌های قبل از ازدواج، آموزش زندانیان و گروه های هدف و مشاوره های روانشناختی خانواده به ارائه خدمت خواهد پرداخت .
معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بوشهردر این نشست از جهاددانشگاهی به عنوان نهادی ارزشمند در راستای توسعه علم و فرهنگ یاد کرد و گفت: امید است جهاددانشگاهی با توجه به ظرفیت های خوب خود و همانند گذشته بتواند در این طرح و مسیر کاهش آسیب های اجتماعی موفق ظاهر شود .
عباس کشاورزی با بیان اینکه هم اکنون جز استان برتر در حوزه امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم در کشور هستیم  افزود : حدود 50 برنامه در معاونت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان در دستور کار است، که  ما بر اساس اولویت به این برنامه ها می پردازیم .
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در حوزه آسیب‌های اجتماعی به چند موضوع از جمله مهندسی فرهنگی، مفاسد اجتماعی و طلاق تاکید داشته‌اند، تصریح کرد: مجموعه دادگستری استان با تمامی توان و ظرفیت به دنبال تحقق منویات مقام رهبری است .امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس