14 : 20
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : فرهنگي

در راستای فعالیت‎های مرکز ملی گردشگری دانشجویان ایران؛ اردوی نشاط و امید ویژه جوانان جمعیت هلال احمر استان گلستان برگزار شد

در راستای فعالیت‎های مرکز ملی گردشگری دانشجویان ایران، اردوی نشاط و امید ویژه جوانان جمعیت هلال احمر استان گلستان 23 اسفند با هماهنگی جهاددانشگاهی استان گلستان برگزار شد.
تاریخ : يكشنبه 27 اسفند 1396
ساعت: 10 : 16   بازدید کنندگان : 845 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان گلستان، معاونت فرهنگی این واحد به منظور توسعه فعالیت‎های فرهنگی، در سال جاری طرح‎های مشترکی را در راستای تعاملات جهاددانشگاهی با نهادها و سازمان های دیگر اجرا نموده است. از جمله اجرای چند برنامه مشترک با بنیاد نخبگان استان گلستان است. بازدید از پارک علم و فناوری خراسان رضوی و پژوهشگاه صنایع غذایی، نیروگاه سیکل ترکیبی علی آباد کتول، در قالب اردوی ایران مرز پرگهر، بازدید از جنگل و آبشار خزه ای کبودوال در قالب طرح بوم گشت و برگزاری کارگاه نقد کتاب از جمله طرح های مشترک با بنیاد نخبگان در سال جاری بوده است.
به دنبال تصویب طرح مشترک اردوی نشاط و امید با همکاری امور اجتماعی وزارت کشور و مرکز ملی گردشگری وابسته به جهاددانشگاهی و جمعیت هلال احمر، معاونت فرهنگی این واحد نیز در اجرای استانی طرح، با هماهنگی جمعیت جوانان هلال احمر استان گلستان، برنامه بازدید از مجتمع صنعتی اسفراین را هدفگذاری کرده و در یک برنامه دو روزه با حضور حدود 40 نفر از داوطلبان جوانان جمعیت هلال احمر، ضمن بازدید از مجتمع صنعتی اسفراین و خط تولید فولادهای آلیاژی، از جاذبه های تاریخی و گردشگری منطقه مثل شهر تاریخی بلقیس (مربوط به دوره ساسانی) و روستای تاریخی و گردشگری رویین نیز بازدیدی به عمل آورد.
این برنامه با هدف ایجاد روحیه نشاط برای جمعیت جوانان هلال احمر در سه فاز مجزا تعریف شده که فاز اول آن تا پایان سال جاری و فازهای بعدی در سال جدید اجرا خواهد شد.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس