10 : 44
امروز پنجشنبه 20 مرداد 1401 -
اخبار : فرهنگي
برای اولین بار؛
مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود

اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.
تاریخ : يكشنبه 27 اسفند 1396
ساعت: 30 : 15   بازدید کنندگان : 3084 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، سعیدی نیا دبیر کانون اندیشه این واحد، اظهار کرد: مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در قالب تیم های سه نفره توسط جهاددانشگاهی برگزار می شود و بر این اساس علاقه مندان تا بیستم فروردین ماه برای ثبت نام مهلت دارند.
وی با بیان این که دانشجویان تمامی دانشگاه ها می توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند، گفت: شرکت کنندگان می توانند در حوزه های تفکر علمی، فرهنگی، اجتماعی و سلامت به مناظره و استدلال بپردازند.
سعیدی نیا با بیان این که محتوای مناظرات بر اساس مشکلات جامعه و راه حل های پیشنهادی طراحی شده است، تصریح کرد: محتوای این مسابقات صرفا بر مبنای استدلال و تفکر خلاق است.
دبیر کانون اندیشه جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان این که این دوره از مسابقات در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود ، اظهار کرد: جلسه توجیهی - آموزشی مسابقات 22 فروردین  و جلسات مناظره 29 فروردین و 5 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
وی همچنین با بیان اینکه برای تیم های برنده در راستای آماده سازی برای مسابقات کشوری کارگاه های آموزشی رایگان برگزار می شود، گفت: متن مناظرات و استدلالهای تیم های شرکت کننده، ویرایش و به صورت کتاب به چاپ می رسند.
گفتنی است، متقاضیان می توانند برای ثبت نام به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهیدبهشتی واقع در ساختمان شماره دو دانشگاه مراجعه کرده، یا با شماره 02122439873 تماس بگیرند. همچنین می توانند با ارسال پیام به اکانت تلگرامی fereshtehTK@ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس