14 : 48
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : فرهنگي

در جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر انجام شد؛ برگزاری 8 اردو در راستای سیزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر از برگزاری هشت اردو در بازه زمانی سیزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر در این واحد خبر داد.
تاریخ : چهار شنبه 23 اسفند 1396
ساعت: 46 : 16   بازدید کنندگان : 842 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، محمدپور سرپرست معاونت فرهنگی این واحد با اعلام این خبر افزود: معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر از گذشته اهتمام ویژه ای به برگزاری اردوهای متنوع صنعتی-سیاحتی داشته است. این واحد در بازه کوتاه مدت سیزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر که از اول مهرماه سال جاری آغاز شد، اردوهای متنوعی برای اقشار مختلف دانشجویان ترتیب داد. برگزاری اردوی بازدید از شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا و هم‌چنین بازدید از منطقه ویژه اقتصادی پارس واقع در شهر عسلویه از جمله برجسته ترین بخش های صنعتی در این اردوها بود.
هم‎چنین بازدید از موزه عبرت، باغ موزه قصر، برج میلاد، باغ پرندگان و برج آزادی از دیگر مقاصد اردوهای انجام شده در این واحد به شمار می رود که البته هر اردو شامل دو مقصد متفاوت و ویژه اقشار مختلف دانشجویان پسر، دختر و متأهل بود.
محمدپور در ادامه بیان کرد: درسال جاری، با هماهنگی های صورت گرفته با مرکز گردشگری جهاددانشگاهی و در قالب کانون مهر زندگی سازمان دانشجویان واحد، یک اردوی 4 روزه به مقصد مشهد مقدس ویژه دانشجویان متأهل نیز برگزار شد که در این اردوی ویژه علاوه بر توفیق زیارت امام هشتم، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، شرکت در مراسم جشن ازدواج دانشجویی، برگزاری کارگاه سبک زندگی و هم‎چنین بازدید از موزه مرکزی و موزه فرش حرم نیز برای دانشجویان تدارک دیده شد.
محمدپور در پایان گفت: این واحد در راستای تفاهم نامه مرکز گردشگری جهاددانشگاهی با بنیاد نخبگان، برخی از اردوها را به صورت مشترک میان دانشجویان دانشگاه امیرکبیر و بنیاد نخبگان برگزار کرد و در ادامه نیز در صدد است که در این مسیر گام بردارد.
گفتنی است، علاقه مندان جهت اطلاع از برنامه های معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر می توانند به کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس @jd_aut مراجعه کنند.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس