14 : 44
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : آموزش

برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه 380 نفر از کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان

به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان 7 دوره آموزشی برای 380 نفر از کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برگزار شد.
تاریخ : چهار شنبه 23 اسفند 1396
ساعت: 32 : 14   بازدید کنندگان : 922 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، مدیر اداره اجرایی و هماهنگی جهاددانشگاهی واحد استان 21 اسفندماه با اعلام این خبر اظهار داشت: معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان بر اساس تفاهم‌نامه امضا شده با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، اقدام به برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی ویژه کارکنان این اداره کل کرده است.
وی ادامه داد: طی اسفندماه جاری(4 تا 22) تعداد هفت دوره آموزشی برای بیش از 380 نفر از کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برگزار شده است.
مدیر اداره اجرایی و هماهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان افزود: این دوره‌ها شامل اقتصاد مقاومتی، مهارت حرفه‌ای و اداری کار با رایانه، مفاهیم دولت الکترونیک، خلاصه سازی مکاتبات و نوشته های اداری، آیین نگارش و مکاتبات اداری، مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی و اخلاق فردی و اجتماعی و اداری بوده است.
جمالیان یادآور شد: این دوره ها برای کارکنان ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های مختلف از قبیل زاهدان، زابل، خاش و سراوان برگزار شده است.
وی خاطرنشان کرد: به افرادی که در آزمون پایانی دوره‌ها نمره قبولی کسب کرده‌اند گواهینامه پایان دوره اعطا شده است.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس