15 : 14
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : تجاری سازی فناوری و اشتغال

اعلام آمادگي دانشگاه جامع علمي کاربردي چهارمحال و بختياري براي همکاري در طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي

در نشستي که 21 اسفند برگزار شد، دانشگاه جامع علمي کاربردي استان همکاري خود را در طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي استان که توسط جهاددانشگاهي در حال انجام است، اعلام کرد.
تاریخ : چهار شنبه 23 اسفند 1396
ساعت: 59 : 11   بازدید کنندگان : 790 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختياری، در نشستی که 21 اسفند برگزار شد، دانشگاه جامع علمي کاربردی استان همکاري خود را در طرح الگوی نوين توسعه مشاغل خانگي استان که توسط جهاددانشگاهی در حال انجام است، اعلام کرد.
رييس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ورود جهاددانشگاهی به رفع معضل بيکاري در کشور و نيز در استان را مايه خرسندي دانست و گفت: جهاددانشگاهي با توجه به پتانسيل عظيم کشوري و نيز زمينه‌هاي فراهم شده در استان، نهادي انقلابي است که در سطح کلان در حال خدمت رساني وانجام ماموريت‌هاي خود است.
براتي گفت: دانشگاه جامع علمي کاربردي به عنوان دانشگاه مهارتي کشور، آمادگي اين را دارد که در طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي با جهاددانشگاهي همکاري کند.
وي گفت: وجود مراکز آموزشي که کاملا مهارتي در حوزه آموزش و اشتغال در سطح استان در حال فعاليت هستند اين امکان را براي آموزش، پشتيباني و مهارت آموزي متقاضيان مشاغل خانگي مي دهد و شايد اين کم ترين کاري باشد که مي‌توان در حمايت از طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي و رفع معضل بيکاري برداشت.
ریيس جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري نيز در اين نشست ضمن تشکر از توجه ریيس دانشگاه جامع علمي کاربردي به مشکلات استان و معضل بيکاري از آمادگي دانشگاه جامع علمي کاربردي در همکاري با طرح استقبال کرد و گفت: مراکز علمي کاربردي به دليل آموزش در محل واقعي کار اين پتانسيل را دارند که به عنوان تسهيل گر و مشاور در طرح الگوي نوين مشاغل خانگي استان تاثير گزار باشد.
خليلی نهاد‌های ماموريتی را پيشتاز توسعه دانست و گفت: اگر دانشگاه پيشتاز توسعه باشد، يقينا ديگر دستگاه‌ها نيز در مسير توسعه قرار خواهند گرفت، توسعه در استان با عملکرد ميسر می شود و بايد به ترويج توسعه دانش بنيان و پژوهش بنيان کمک کرد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس