15 : 30
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : تجاری سازی فناوری و اشتغال

جذب مشاور و تسهیل‌گر در راستای توسعه مشاغل خانگی در کردستان

رییس جهاددانشگاهی کردستان از انتخاب و جذب 50 نفر مشاور و تسهیل گر در راستای اجراي هر چه بهتر مرحله دوم و سوم الگوي جدید توسعه مشاغل خانگی در کردستان خبر داد.
تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396
ساعت: 3 : 12   بازدید کنندگان : 817 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، چیا سهراب نژاد اظهار کرد: سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی به منظور اجراي هر چه بهتر مرحله دوم و سوم الگوي جدید توسعه مشاغل خانگی به عنوان یک طرح ملی با مدیریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاري صندوق کارآفرینی امید، در نظر دارد تعداد 400 نفر مشاور و تسهیل گر را در استان هاي پایلوت پس از ارزیابی و سنجش و آموزش هاي لازم انتخاب کند .
وی استان‌های منتخب این طرح را کرمانشاه، کردستان، لرستان، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاري، خراسان رضوي، خراسان جنوبی و خراسان شمالی اعلام کرد و افزود: سهم استان کردستان از این تعداد، 50 نفر است.
رییس جهاددانشگاهی کردستان، بیان کرد: رشته‌های شغلی مورد نیاز در این راستا شامل راه‌اندازي کسب و کارهاي خانگی، امور حقوقی و قراردادها، بازاریابی و فروش، کیفیت و استانداردسازي محصولات، تجهیزات و فناوري، تولید و تامین منابع و ن وآوري در تولید و طراحی محصول می باشد.
وی همچنین رشته‌هاي تحصیلی مورد نیاز برای انتخاب تسهیل گر و مشاور را شامل رشته های کارآفرینی، اقتصاد، مدیریت در تمام گرایش ها، روانشناسی، هنر، مهندسی صنایع، کامپیوتر و کشاورزي اعلام کرد.
سهراب نژاد خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و ثبت نام لازم است از 10 تا 23 اسفندماه 96 ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان به آدرس www.eshteghal.ir  بخش طرح ملی مشاغل خانگی فرم ثبت نام را تکمیل کنند.
وی یادآور شد: دبیرخانه طرح توسعه مشاغل خانگی واقع در جهاددانشگاهی واحد کردستان و شماره تلفن 33287516_17 داخلی 16 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی داوطلبان محترم می باشد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس