15 : 18
امروز چهار شنبه 26 مرداد 1401 -
اخبار : آموزش

بهره مندی بیش از 17 هزار نفر از دوره های آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی از بهره مندی 17 هزار و 500 نفر از دوره های آموزشی عمومی و تخصصی این واحد در سطح استان خبر داد.
تاریخ : يكشنبه 20 اسفند 1396
ساعت: 17 : 18   بازدید کنندگان : 900 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، اکبر اسمعیلی معاون آموزشی سازمان افزود: از این تعداد فراگیر 14 هزار نفر فراگیران آزاد و 3 هزار و 500 نفر فراگیران قراردادی هستند.
اسمعیلی، گفت: معاونت آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی 200 عنوان دوره آموزشی عمومی و تخصصی از ابتدای سال تاکنون برگزار کرده است .
وی، به تشریح فعالیت‌های آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی پرداخت و گفت: آموزش‌های کوتاه‌مدت جهاددانشگاهی در هشت مرکز آموزشی ارایه می‌شود که شامل دوره‌های عمومی و هم‎چنین دوره‌های تخصصی در گروه‌های فنی- مهندسی، علوم انسانی، هنر، کشاورزی و پزشکی است.
اسمعیلی در خصوص خدمات آموزشی بلندمدت جهاددانشگاهی استان نیز اظهار کرد: مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی تبریز با 18 کد رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی به ارایه خدمات آموزشی بلندمدت برای دانشجویان پرداخته و تلاش ما بر این است که رشته‌هایی که در جامعه و به ویژه در استان و شهر خود به آن‎ها نیاز داریم را به صورت کاربردی و عملیاتی به دانشجویان ارایه دهیم تا بعد از فارغ‌التحصیلی بتوانند به نیازهای جامعه پاسخ دهند.
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، با تاکید بر این‎که دوره‌های تخصصی جهاددانشگاهی با هدف اشتغال‌زایی برگزار می‌شود، افزود: با گذراندن این دوره‌های آموزشی، دانشجویان و فراگیران می‌توانند برای خود کسب و کاری راه‌اندازی کرده و به سمت کارآفرینی حرکت کنند.
وی در خصوص آموزش‌های ضمن خدمت کارکنان دولت در جهاددانشگاهی نیز بیان کرد: مخاطب این آموزش‌ها، تمامی سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی هستند و می‌توانیم آموزش‌هایی که سازمان‌های دولتی در مورد آن اعلام نیاز می‌کنند را در قالب آموزش‌های ضمن خدمت کارکنان دولت در جهاددانشگاهی ارایه دهیم.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
سایت قدیم
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس